Mamy problem :-(

By w pełni wykorzystać część administracyjną, szerokość ekranu powinna być większa.
Zalecana szerokość: 1140 pikseli w poziomie.

W innym przypadku część elementów może być niewidoczna w całości bądź stać się nieczytelna.

O nas

Art CK to miejsce, które zostało stworzone z myślą nie tylko o pasjonatach szeroko pojętej kultury i sztuki, ale o wszystkich, którzy marzą o swobodnym spędzaniu czasu w przyjaznej, pełnej ciepła atmosferze.

Pragniemy, by nasze miasto stało się centrum artystycznych przeżyć i niezapomnianych doświadczeń. ART CK to przestrzeń, w której kultura ma wymiar niecodzienny - odbiór wielu dziedzin sztuki przenika się z zapachem świeżo parzonej kawy najwyższej jakości.

Piękne i nowoczesne wnętrza pozwalają na spędzanie czasu w cieszącej ciało i duszę atmosferze, dopełnianej przez otwartych i zawsze gotowych do pomocy pracowników.

Tym, co wyróżnia nową przestrzeń Centrum Kultury w Knurowie, jest przede wszystkim wielofunkcjonalność. Znajdziecie tutaj zarówno przestronną salę taneczną, pozwalającą uwolnić swoje twórcze pragnienia, jak i kawiarniany zakątek, gdzie w wygodnym, stylowym fotelu słuchać będzie można sączącej się muzyki.

Sala plastyczna stworzona została z myślą o kreatywnym rozwijaniu zainteresowań osób w każdym wieku, a serwowane w Art Cafe pyszności towarzyszyć będą tym twórczym działaniom, uszczęśliwiając nie tylko ducha, ale i ciało!

Na naszą kameralną scenę zapraszać będziemy fantastycznych i utalentowanych artystów muzycznych, teatralnych, literackich, a przestrzeń wystawowa pozwoli nam na prezentację sztuki ciekawych twórców.

Chcemy tworzyć miejsce, które podąża za nowymi trendami we współczesnej kulturze oraz reaguje na potrzeby mieszkańców.

Jesteśmy dumni, że będziecie tu razem z nami. Tylko przenikająca się wspólna, dobra energia pozwala na tworzenie miejsc z pasją. Zapewniamy Was, że dołożymy wszelkich starań, abyście zawsze czuli się w naszej przestrzeni gośćmi, na których gospodarz czeka z niecierpliwością i utęsknieniem!

Zapraszamy!