Mamy problem :-(

By w pełni wykorzystać część administracyjną, szerokość ekranu powinna być większa.
Zalecana szerokość: 1140 pikseli w poziomie.

W innym przypadku część elementów może być niewidoczna w całości bądź stać się nieczytelna.

Marzenie mini mini

Celem zajęć jest kształtowanie prawidłowej postawy i nauka koordynacji ruchowej w rytm muzyki. Pracujemy nad poprawą mięśni. Ćwicząc i bawiąc się z dziećmi, wspomagamy ich rozwój psychoruchowy. Kształtujemy poczucie równowagi, stabilizując ciało.

Dzięki naszym zajęciom najmłodsze dzieci podnoszą wszechstronną sprawność fizyczną, rozwijają wszystkie cechy motoryki (siła, szybkość, zręczność, wytrzymałość) oraz umiejętności taneczne, mające zastosowanie w naszych artystycznych zespołach 😊

Zabawy taneczne i tańce kształtują świadomy ruch, prawidłowy oddech, rozwijają myślenie, spostrzegawczość, koncentrację, wyobraźnię i inteligencję twórczą, wpływają na umiejętność komunikowania się, sprzyjając tym samym nabywaniu kompetencji społecznych.

Dzieci bardzo lubią tańczyć, a wiele zabaw połączonych z ruchem i tańcem podejmują spontanicznie. Taniec jest naturalnym zjawiskiem podnoszącym poziom endorfin, a przyjemność czerpana z ruchu prowadzonego w parze z muzyką zwiększa radość dziecka!


Prowadzenie: Natalia Tomecka

Zajęcia: wtorek - godz. 16.45 - 17.45 i czwartek - godz. 15.30-16.30

Dane kontaktowe

ART CK

Centrum Kultury w Knurowie

ul. Wincentego Witosa 6

44-196 Knurów

tel. biuro: +48 32 332 63 97

tel. recepcja: +48 32 332 63 79

www: www.art-ck.pl

e-mail: info@art-ck.pl

Neswsletter ART CK

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera ART CK!

© 2023 ART CK Knurów