Mamy problem :-(

By w pełni wykorzystać część administracyjną, szerokość ekranu powinna być większa.
Zalecana szerokość: 1140 pikseli w poziomie.

W innym przypadku część elementów może być niewidoczna w całości bądź stać się nieczytelna.

foto: Anna Laskowska, http://www.dekorialove.pl

Art Cafe

Art Cafe to kawiarnia mieszcząca się przy ul. Wincentego Witosa 6 w Knurowie, w nowo otwartym miejscu, należącym do knurowskiego Centrum Kultury.

Naszą ideą jest „uczynienie dnia przyjemniejszym” dzięki pozytywnej energii, miłej obsłudze i dbałości o miłe detale w wystroju naszego wnętrza (neon z najlepszym przesłaniem "TODAY IS A GOOD DAY", zawieszonym nad "huśtawkowym kącikiem").

Oczywiście miłej atmosferze towarzyszy bardzo dobra, świeżo palona kawa z gliwickiej palarni KAFAR (palarniakafar.pl/o-nas/) oraz pyszne, w artystycznej formie podane wypieki.

Znajdziesz u nas zawsze ciekawe czasopisma i książki (bo przecież możesz wpaść do nas solo!!!) oraz gry (mniej lub bardziej tradycyjne planszówki) na wypadek, gdyby Twoje grono towarzyszy poczuło silną potrzebę współzawodnictwa!

Na początek będziesz mógł u nas spędzić czas przy napojach i deserach podanych poniżej w menu, ale ponieważ naszą potrzebą jest ROZWÓJ (będący literką "R" w naszej nazwie), to zamierzamy Was co jakiś czas zaskoczyć piękną, smaczną i miłą nowością. W tym momencie zachęcamy Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy te nowinki prezentować i jednocześnie informować Was o wszelkich zmianach i innowacjach dotyczących naszej działalności.

Zapraszamy Was codziennie od poniedziałku do piątku w g. 12:00 - 20:00, w soboty i niedziele w g. 14:00 - 20:00 (z wyjątkiem dni, gdy odbywać się będą wydarzenia kulturalne).


DO ZOBACZENIA!!!

Dane kontaktowe

ART CK

Centrum Kultury w Knurowie

ul. Wincentego Witosa 6

44-196 Knurów

tel. biuro: +48 32 332 63 97

tel. recepcja: +48 32 332 63 79

www: www.art-ck.pl

e-mail: info@art-ck.pl

Neswsletter ART CK

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera ART CK!

© 2023 ART CK Knurów