Mamy problem :-(

By w pełni wykorzystać część administracyjną, szerokość ekranu powinna być większa.
Zalecana szerokość: 1140 pikseli w poziomie.

W innym przypadku część elementów może być niewidoczna w całości bądź stać się nieczytelna.

Marzenie bis

Stylizowany taniec, zaadaptowany do potrzeb scenicznych jest naszym przedmiotem pracy. Bierzemy na warsztat cechy charakterystyczne różnych tańców: cygańskiego, arabskiego, marynarskiego, chińskiego i wielu, wielu innych. Tworzymy miniatury, w których muzyka, choreografia i kostium tworzą spójność. Opowiadamy poprzez taniec historię, zdarza się, że przechodzimy w Teatr Tańca!

Dzięki temu stylowi każdego sezonu tańczymy coś nowego, rozwijamy swoją wyobraźnię, wyrażamy myśli i uczucia. Uczymy się wiele technik, co pozwala nam poczuć satysfakcję i radość z ruchu.

Taniec spełnia wielorakie funkcje: zaspakaja doznania duchowe i estetyczne, jest kulturalną rozrywką, a nawet formą treningu sprawności fizycznej. Dlatego też należy do najbardziej relaksujących form spędzania wolnego czasu. Taniec wyzwala endorfiny, dlatego też zapisz się na zajęcia taneczne i poczuj radość płynącą z tańca!


Prowadzenie: Natalia Tomecka

Zajęcia: wtorek - godz. 18.00-19.30 i czwartek - godz. 16.45-18.15

Dane kontaktowe

ART CK

Centrum Kultury w Knurowie

ul. Wincentego Witosa 6

44-196 Knurów

tel. biuro: +48 32 332 63 97

tel. recepcja: +48 32 332 63 79

www: www.art-ck.pl

e-mail: info@art-ck.pl

Neswsletter ART CK

Aby otrzymywać aktualną ofertę programową, informacje o promocjach i darmowych wejściówkach - zapisz się do newslettera ART CK!

© 2023 ART CK Knurów