WERNISAŻ WYSTAWY PN. "W ODCIENIACH ZIELENI"

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sztuk pięknych na wernisaż przepięknej wystawy pod nazwą "W odcieniach zieleni" autorstwa Agnieszki Kabiczke.

Jest to seria portretów wykonanych przez mamę - pasjonatkę fotografii - swojej córce. Zdjęcia tworzone są zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze.

Nie posiadając własnego studia a jedynie wolną ścianę w salonie, korzystając z prostego sprzętu fotograficznego autorka próbuje pokazać piękno człowieka w minimalistycznej formie, nie zapominając o odrobinie magii w codzienności.

Większość portretów to ujęcia naturalne, część z nich jednak nawiązuje do malarstwa i fotografii kreacyjnej. Cudowny portret relacji, dzięki której obie strony (matka i córka) zdobywają różne doświadczenia i co najcenniejsze - poświęcają sobie czas i wzajemnie się inspirują.

Kiedy:   23.02.2024 | piątek | g. 17:00
Gdzie:   sala koncertowa